משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 שקלים
מלאי אחרונים לא כדאי לחכות>>

תנאי האתר

BabyBasic משמשת חנות וירטואלית לרכישת מוצרי ביגוד ומוצרים נוספים לתינוק. הוראות תקנון זה יחול על כל שימוש ורכישה בחנות זו  והוא מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך ובין החנות.  קרא אותו בקפידה.  התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לגברים ונשים כאחד.  רשאים להשתמש ולרכוש באתר בני 18 ומעלה.  אישור חברת האשראי לעסקה ולגביה הוא תנאי הכרחי לתוקף העסקה.  רכישת מוצר בצורת טופס הזמנה או באמצעות הזמנה טלפונית  מהווה הסכמתך לקבל ולאשר את התקנון.  רכישת מוצר בחנות, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג עפ”י התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לכל תנאי תקנון זה, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.

באתר מוצעים למכירה מגוון רחב של מוצרים.  ליד כל תמונת מוצר מוצג מידע אודותיו.  במקרה שהמוצר שהזמנת חסר במלאי היצרן / היבואן / הספק, תשלח אליך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך ו/או באמצעות הטלפון ע”י נציגנו. BabyBasic שומרת לעצמה את הזכות להשעות, לבטל, או לסרב לספק מוצר ו/או שירות המוצע על ידה באתר בכל מקרה של אספקת מידע שאינו מעודכן, שגוי, שלם או נכון בזמן ההזמנה או לאחריו, או אם יש לה את היסוד הסביר להניח כי כך קרה, עם או בלי הודעה מוקדמת.

תמונות המוצגות באתר הן להמחשה וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל.  תוכן האתר אינו מהווה עצה ו/או המלצה. מידות המוצרים באתר הם המלצה בלבד לפי טווח גילאים. מזמין מוצר ו/או שירות מהאתר, מזמין אותו “AS IS” ובאחריותו בלבד.

* אין אפשרות לרכוש מוצרים במחסני BabyBasic ברחוב הקישון 6 תל אביב. לגבי איסוף עצמי לאחר רכישה, ניתן להגיע לאיזור המחסנים ואחד מעובדי BabyBasic. יוריד את החבילה בתיאום עם הלקוח לפני הגעה.

אמצעי התשלום היחיד לקניה בחנות האתר הוא באמצעות PayPal וכרטיסי אשראי.

כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע”מ, אלא אם צוין אחרת.  הנהלת BabyBasic רשאית לבצע שינויים במחירי המוצרים, בדמי הטיפול והמשלוח ללא הודעה מוקדמת.  המחיר התקף הוא המחיר המפורסם באתר בעת השלמת תהליך ההזמנה.  כל המחירים המופיעים באתר הינם בסיסיים.  עבור תוספות שונות שלא במחיר הבסיסי יגבה תשלום נוסף.  המחירים המפורסמים באתר הינם מחירים מיוחדים לגולשים ומחייבים קניה באמצעות האתר.

לאחר בחירתך במוצר, עליך להזין את הפרטים הדרושים במקומות המסומנים.  אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מאתר BabyBasic, אנא בחר סיסמה והזן אותה במקום המיועד לכך.  בעתיד, כשתבקש להזמין מוצרים נוספים, תזוהה לפי כתובת הדואר האלקטרוני שלך והסיסמה שבחרת.

אין כפל מבצעים וכפל הנחות (אלא אם צויין אחרת)
מבצעי “קנה קבל”:
– תקף למחיר הנמוך ביותר מבין המוצרים בסל הקניות.
– עד גמר המלאי
– תקף לזירת המבצעים שבו נמצאים המוצרים בלבד ולא לכל המוצרים באתר.
– אין אפשרות להשתמש ביותר מקוד קופון אחד באותה ההזמנה.
– BabyBasic רשאית לעצור או להאריך מבצע ללא התראה מוקדמת. 
– המבצעים עד גמר המלאי

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך.  במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו עקב פרטים שגויים ו/או מוטעים, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.  אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. מסירת פרטים כוזבים אסורה ומהווה עבירה פלילית עפ”י הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין.  העושה כן, צפוי להליכים משפטיים פלילים ואזרחיים.

אתר BabyBasic יספק לך את המוצרים שהזמנת עד 14 ימי עסקים ממועד קבלת האישור מחברת האשראי.  זמן אספקה למוצרים שחסרים במחסן BabyBasic עד 30 ימי עסקים.  לידיעתך, ימי עסקים נחשבים ימי א’-ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג.  אנו עושים כמיטב יכולתנו להקדים את זמן האספקה.  הנהלת האתר ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לעיכובים במשלוח במקרים הבאים: במידה ולא השארת את כל הפרטים הדרושים לביצוע ההזמנה, אירועים שאינם בשליטתנו כדוגמת שביתות, השבתות, תקלות במחשוב ותקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, שירות הדואר, פעולות איבה ו/או כוח הטבע.  באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, BabyBasic תהיה רשאית לספק אתה מוצרים ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

הפרטים האישיים שנמסרים בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע של האתר, וזאת כדי להשלים את פעולות הרכישה שביצעת.  הנהלת האתר משקיעה משאבים ונוקטת באמצעים המקובלים למניעת חדירה לאתר ופגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים.  עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט ולכן, הינך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד מפעילי האתר ו/או מי מטעמה עקב פגיעה, תקלה ו/או שיבוש כאמור.

להסרה מרשימות התפוצה ניתן להסיר בשתי דרכים:

[1] בכתב – בדואר רשום.
[2] בדרך בה נשלחה הפרסומת  – על ידי לחיצה על UNSUBSCRIBE, לינק ההסרה או שליחת סמס למספר טלפון כפי שמצויין בהודעת הסמס על ידי שליחת הודעת “הסר”. אין לפנות על ידי “השב”.
להסרה מכלל רשימות התפוצה יש לשלוח הודעת בקשה להסרה מכלל רשימות התפוצה באתר בלשונית “צור קשר”. 
אנא המתינו עד שלושה ימי עסקים להסרה מרשימות התפוצה.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן תנאי שימוש אלו מעת לעת, לעדכן ו/או לגרוע ו/או להוסיף פרטים אודות מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר, לפי שיקול דעתה הבלעדית וללא צורך במסירת הודעה כלשהיא מראש.  תוקפו של שינוי כזה יחל מרגע פרסומו באתר.

ככלל, רשאי לקוח לבטל את העסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

באפשרותך להחזיר/להחליף כל פריט שלא נעשה בו שימוש תוך 14 ימים מרגע קבלתו.
הוצאות שילוח ישולמו על-ידי הלקוח, ו-BabyBasic לא תספק החזר כספי בגינן.

ביטול הזמנה יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל BabyBasic בכתובת info@babybasic.co.il. במקרה של ביטול עסקה עקב פגם, אי התאמה בין המוצר שסופק למוצר שהוזמן, איחור באספקה עד 5 ימי עסקים מהרגע שעזבו את המחסנים, חוץ מבימי מכירות של מבצעים וחגים שאין אפשרות להתחייב על זמני אספקה, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא יגבו דמי ביטול. ברגע שההזמנה נארזה והוכנסה לשקי השילוח ו/או יצאה לחברת המשלוחים אין אפשרות לבטל את ההזמנה, אם לקוח ירצה לבטל ו/או אי קבלת ההזמנה, הלקוח יחוייב על משלוח “כפול” על סך 40 שקלים. החזרת מוצר בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם, אי התאמה בין המוצר שסופק למוצר שהוזמן, איחור באספקה או כל הפרה אחרת של החוזה – תעשה ע”ח הצרכן.  על המוצר להגיע כשהוא ארוז באריזתו המקורית ו/או במצב זהה בו קיבל את החבילה.  כדי להחזיר את המוצר עליך לשלוח אותו בדואר רשום, אל BabyBasic הקישון 6 תל אביב מיקוד 6609306. לאחר החזרת המוצר תזוכה במחיר ששילמת עבורם בניכוי דמי משלוח וטיפול בעלות של 25 שקלים, ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% (+ 3% עמלת דמי ביטול של חברות האשראי) מהמחיר או 100 ש”ח, הסכום הנמוך מביניהם. בנוסף, אם הלקוח השתמש בקופון/הטבה של משלוח חינם הזיכוי יהיה ללא עלות משלוח על סך 20 שקלים. אם המוצר לא הוחזר כשהוא ארוז באריזתו המקורית ו/או במצב בו קיבלת אותו ו/או שנעשה בו שימוש כלשהו ו/או שינוי כלשהו, רשאית הנהלת האתר שלא לקבל ובחזרה, ובמקרה זה, הוא ימתין לאיסוף ע”י הלקוח ו/או ישלח אליו בחזרה בתשלום.  במקרה של הזמנת מוצר שאינו סטנדרטי ו/או מוצר שאינו קיים במחסן BabyBasic ו/או מוצר מיוחד שהוזמן עפ”י דרישת הלקוח, לא תחול מדניות החזרת מוצרים, ותשלום עבור מוצר זה יהיו מלאים גם אם לא סופקו ללקוח עקב ביטול ההזמנה.  בהזמנת מוצרים שלא יוזמן עבורם הובלה והתקנה או משלוח, על הלקוח יהיה לאספם בתוך 30 יום ממחסני BabyBasic ולא הלקוח יזוכה במחיר ששילמת עבורם בניכוי דמי ביטול וטיפול בשיעור של 5% (+ 3% עמלת דמי ביטול של חברות האשראי) מהמחיר או 100 ש”ח, הסכום הנמוך מביניהם .מוסכם כי החנות רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים: נפלה טעות קולמוס במחיר ו/או בתיאור המוצר, אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין, במקרה שאזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה המכירה. הודעה על ביטול כאמור תעשה בטלפון ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני.

אם רכשת מוצר פגום, זכותך להחליפו כפי שפורט בסעיף החזרת מוצרים.  לא תחול על האתר ו/או מי מטעמו אחריות כלשהיא בגין נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוהה יותר אצל צד שלישי.  BabyBasic ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש לא כדין ו/או שימוש במרמה שיעשה ע”י צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע רכישה בחנות האתר.  הנהלת האתר מתחייבת לעשות מאמצים לאבטח את האתר, אך אינם מתחייבים שהשירות באתר יופרע, יינתן כסדרו בלי הפסקות ויתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית.  BabyBasic לא תהיה אחראית למוצרים אשר נרכשו, ללא דמי משלוח, ואשר הלקוח לא הגיע לאספם בתום 60 יום מיום התשלום.  במצב זה לא יוחזר תשלום כלשהו והוא יחשב כתשלום דמי טיפול ואחסון.

כל הזכויות בתכנים ובתמונות המופיעות באתר BabyBasic מוגנים בזכויות יוצרים.  התכנים והתמונות באתר נועדו לשימוש האישי של המשתמש בלבד ואין לעשות בהם שימוש כלשהו, לרבות שימוש מסחרי.  אין להעתיק, לשכפל תכנים או תמונות כלשהם מהאתר לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי ללא קבלת הסכמה מפורשת של

BabyBasic מראש ובכתב.  סימני המסחר באתר הינם קניינה של BabyBasic ו/או של היצרנים ו/או היבואנים בלבד.  סימני מסחר המוצגים באתר מטעמם של מפרסמים כלשהם הינם קניינם של מפרסמים אלה בלבד.  אין לעשות שימוש בסימני המסחר ללא הסכמת בעליהם בכתב מראש.

הדין החל על תקנון זה, הוא דיני מדינת ישראל.  סמכות השיפוט היחידה לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז פתח תקווה.

לברורים ושאלות במהלך הקניה או לאחר הקניה ניתן לפנות למחלקת ההזמנות של האתר, באמצעות הדואר האלקטרוני info@babybasic.co.il בימים א’-ה’ בשעות 09:00 ל- 16:00.

סל קניות (0)

מזל טוב מגיע לך משלוח חינם!

רק עוד 299 - שליח חינם עד הבית!

העגלה שלך ריקה כעת.

חזרה לחנות